Uzaktan Logo Destek

Uzaktan logo destek hizmetimizle Start, Go 3,Tiger 3,Bordro Plus ve diğer tüm Logo Yazılım ürünleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Logo Yazılım ürünleriyle ilgili problemlerinize çözüm bulmak için tamamı sertifikalı uzman ekibimize servis formu ile ulaşabilirsiniz.

Uzaktan logo destek hizmetimiz diğer hizmetlerimiz gibi bakım anlaşması olan müşterilerimize yapılan sözleşme dahilinde ücretsiz olarak verilebilir.Logo muhasebe programlarında oluşabilecek basit sorunlarınızı giderebilmek için telefon ile destek verilebilir. Kısayol tuşları, terminal sorunları gibi basit düzeydeki problemlerinize çözüm bulmak için doğru yerdesiniz. Uzaktan destek hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Logo Destek

Uzaktan Logo Destek Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Logo uzaktan destek, Hizmetimizi servis talep formundan gerekli bilgileri doldurduktan sonra uzmanlarımız sizi en kısa sürede tarafınıza geçiş yapıcaktır. Logo uzaktan destek hizmetimizde Start, Go 3, Tiger 3, Bordro Plus ve diğer tüm Logo Yazılım ürünleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Logo uzaktan destek hizmetimizde istersen telefondan veya uzak bağlantı programları ile uzman ekibimizle sorunlarınızı çözüyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var

    Uzak Bağlantı
    Telefon

    +0216 550 67 31-34 (4 Hat)

    EMAIL

    destek@softcom.com.tr